top of page

ВІЗИТІВКА ЗАКЛАДУ

        Засновником дошкільного навчального закладу є Воронеська сільська рада. Дошкільний навчальний заклад функціонує з 1966 року, перебуває у власності Вороненської сільської ради.

       Проектна потужність дошкільного навчального закладу 47 місць. Має земельну ділянку площею 0,51 га.

      В даний  час  у  закладі  виховується 23  дитини,  функціонує  1  різновікова  група.

      ДНЗ працює з 8.00 до 18.30 за  п'ятиденним робочим тижнем,  з 10,5 - годинним перебуванням.

      Опалення закладу проводиться на твердому паливі (дрова, вугілля).

  В дошкільному закладі  приміщення типове, одноповерхове. Технічний стан будинку знаходиться в задовільному стані.  ДНЗ забезпечений ноутбуком, DVD-програвачем, телевізором та є мережа Інтернет.

          У  дошкільному  закладі   працює  10  працівників: з  них  3 педагоги  (завідувач, 1 вихователь,  1 музичний керівник).  Із 3 педагогів:  1 має вищу педагогічну освіту.

    Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

   Діяльність ДНЗ «Веснянка» направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

  • збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей;

  • формування їх особистості;

  • розвиток творчих здібностей та нахилів;

  • здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї ;

  • забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

     Колектив створює  у  закладі  домашню  атмосферу,  де  комфортно,  затишно  і  безпечно.

        Впровадження інноваційних технологій  не лише допомагає дітям в оволодінні  знаннями, але  й  розвиває особисті  задатки, креативне  мислення, що  в  цілому  сприяє підвищенню рівня  навчально-виховної  роботи   в   закладі.  

     На належному рівні здійснюється інформаційне забезпечення роботи з батьками. Батьки є активними учасниками навчально – виховного процесу (свята, розваги, конкурси, батьківський всеобуч, конференції, тематичні зустрічі, круглі столи, батьківська вітальня).

     З  метою  педагогічної просвіти батьків, яка взаємно збагачує батьків і педагогів досвідом вивчення особливостей дітей та мистецтвом їх виховання проводиться  дієва  форма - Дні відкритих дверей, батьківські збори, зустрічі з батьками, спільні з дітьми, батьками і вихователями свята і розваги, виставки спільних робіт батьків і дітей. Постійно функціонує скринька довіри та здійснювалось анкетування батьків з метою вивчити їх потреби, труднощі.  На базі закладу постійно діє консультативний пункт для батьків, де свої консультації згідно з планом надають завідувач, вихователь, старша медична сестра, дільничний лікар.

     Для задоволення потреб й цікавості дитини до певного виду діяльності, розвитку їх природних задатків, загальних та спеціальних здібностей, активізування дитячої творчості, своєчасного виявлення обдарованості є залучення дітей в дошкільному закладі  до гуртків: «Народна медицина», «Художня праця», драматизації та театралізації.

bottom of page